Tipp Kalózok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A stratégiák alkalmazása

Go down

A stratégiák alkalmazása Empty A stratégiák alkalmazása

Témanyitás by Jack Szomb. Nov. 10, 2018 6:55 pm

Mi az a stratégia és miért kellene foglalkoznod vele?

Aki még sosem alkalmazott semmilyen stratégiát a fogadói karrierje során, az biztos meglepődik, és nem érti, mit is takar az, hogy "sportfogadási stratégia", esetlegesen nem látja át a fontosságát, a jelentőségét. Rengeteg féle stratégia létezik, mindegyiknek vannak előnyei, és hátrányai. hogy megtaláljuk a nekünk megfelelő stratégiát sokat ki kell próbálnunk, és személyre is kell szabnunk őket, hiszen nem feltétlen fog nekünk működni az, ami másnak igen.

A stratégia használata szerintem azért nagyon fontos, mert rendszert visz a fogadásainkba, ezáltal nagyobb lehet a kontroll a fogadásaink felett. nagyon fontos, hogy csak nagyon indokolt esetben, vagy egyáltalán ne térjünk el a stratégiától, amit éppen alkalmazunk, illetve fontos a változatosság is, ne játszunk állandóan ugyan azon stratégia szerint! Én rengeteg stratégiát kipróbáltam, rengeteg időt szántam saját stratégiák fejlesztésére, és tesztelésére, és a tapasztalatokat leszűrve annyit tudok mindenkinek tanácsolni, hogy mint az élet minden területén itt is igaz a mondás, hogy ami túl szép, hogy igaz legyen, az valószínűleg nem az! sok tuti stratégiát olvasgatva ugrottam bele ész nélkül a használatukba, és soknak iszonyat nagy bukó lett a vége, tehát azt tanácsolom egy stratégiát legalább 1-2 hónapig teszteljünk papíron, mielőtt nekiállunk élesben is kipróbálni. csak türelem kérdése az egész!

Még egy lényeges dolog a stratégiákkal kapcsolatban, hogy itt sincs 100%-os! sőt! soha ne adj ki pénzt stratégiákért, mert egyrészt iszonyatosan drágák, másrészt gyakorlatilag nem érnek semmit. én még nem hallottam senkitől, hogy vett egy stratégiát, és tényleg működött volna neki. ezzel szemben viszont az interneten rengeteg fórumon fellelhetőek nagyon jó stratégiák, amik már a teszt fázison is átestek.


Részletes stratégiai módszerek elemzések leírások segítségek csoport tagok számára elérhetőek!
Jack
Jack
Admin

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2018. Nov. 04.

https://tipp-kalozok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.